O klubie

Klub narciarski Jafi Sport PRO SKI TEAM 

Jafi Sport od ponad 20 lat specjalizuje się w szkoleniu dzieci i młodzieży w narciarstwie zjazdowym na stokach w Alpach i w Polsce. Zdobyte doświadczenie i sukcesy naszych podopiecznych dały nam impuls do utworzenia profesjonalnej sekcji narciarskiej, gdzie pod okiem wykwalifikowanej kadry szkolą się kolejne pokolenia zawodników. 

Dzieci doskonaląc, w sposób profesjonalny, umiejętność jazdy sportowej na nartach poprawiają sprawność, kondycję i motorykę. Regularny trening uczy wytrwałości, zdrowej rywalizacji i odpowiedzialności za innych. Nie bez znaczenia pozostaje także dobra zabawa na stoku. 

Klub narciarski Jafi Sport PRO SKI TEAM to:
  • regularne treningi narciarskie w ośrodkach narciarskich w Polsce i zagranicą (weekendowe i tygodniowe)
  • treningi stacjonarne – ogólnorozwojowe i narciarskie: Kraków, Warszawa,
  • Jafi Sport Camp – obozy letnie i zimowe w Polsce i zagranicą,
  • udział w zawodach narciarskich różnej rangi, takich jak: regionalne Ligi Dzieci i Młodzieży, Mistrzostwa Polski Amatorów a w przyszłości również Młodzieżowe Puchary Polski oraz międzynarodowe  zawody FIS. 
Zajęcia prowadzone są w starannie dobranych grupach wiekowych, z indywidualnie dobranym planem treningowym, na wyjadach rodzinnych i indywidualnych.

Współpracujemy ze stacjami narciarskimi w kraju i zagranicą, dzięki czemu mamy możliwość rezerwacji tras treningowych, obiektów sportowych oraz bazy noclegowej. 

Do Klubu zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat, jeżdzące na nartach (ustawienie równoległe nart, skręty o różnym promieniu).

Zapraszamy do rekrutacji w roku 2020!

Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 08:30 - 19:00
sobota: 08:00 - 16:00
niedziela: nieczynne