Kadra trenerska

Treningi prowadzone są przez doświadczonych instruktorów SITN-PZN z wieloletnim doświadczeniem w pracy trenerskiej z dziećmi i młodzieżą. 


FILIP KORNAŚ – Główny trener Jafi Sport PRO SKI TEAM

Instruktor SITN-PZN z ponad 12 letnim doświadczeniem zawodowym.  Od ponad 10 lat specjalizuje się w prowadzeniu zajęć z narciarstwa sportowego, a od 8 lat aktywnie działa, jako trener klubu sportowego. Posiada doświadczenie zarówno w pracy z początkującymi narciarzami, jak i w szkoleniach zawodników. Od ponad 8 lat przygotowuje swoich podopiecznych do startów w zawodach. Prowadzi kursy kadrowe i doszkolenia dla dorosłych. Jest wykwalifikowanym wychowawcą z wieloletnim doświadczeniem w opiece nad grupami podczas licznych wyjazdów, gdzie zapewnia profesjonalną pomoc w doborze sprzętu, w serwisowaniu nart, przygotowaniu kondycyjnym, szkoli z zasad bezpieczeństwa, ale przede wszystkim prowadzi treningi sortowe na nartach. Jego atutem jest doskonała technika jazdy i warsztat trenerski. JUREK KORNAŚ

Instruktor PZN z wieloletnim doswiadczniem. Szef wyszkolenia w Livigno. BARTEK KUJAWSKI

Intruktor PZNMAREK MATCZYŃSKI
Absolwent AWF, instruktor SiTN PZN z 12 letnim stażem, na nartach jeździ od dziecka. Z jafi Sport związany od 10 lat. Aktualnie szef działu rekrytacji i wyszkolenia instruktorów oraz pilot, rezydent i głównodowodzacy regionem Val di Sole. W wolnym czasie lubi kubańskie rytmy.


Nasi partnerzy

Kontakt z nami

poniedziałek - piątek: 08:30 - 19:00
sobota: 08:00 - 16:00
niedziela: nieczynne